Nadkolienky

Pohodlné a luxusné nadkolienky, v našej ponuke sú vhodné i na celoročné nosenie. Sú ideálne aj do extrémnych mrazov a určite ťa zahrejú. V našej ponuke nájdete podkolienky vyrábané z materiálov ako mongolská srsť - vlna z kašmírskych kôz a oviec - ťavia i jačia srsť - 100 % kašmír. Všetky tieto materiály sú veľmi kvalitné a ponúkajú Vám veľmi veľa výhod. Zároveň sú nádherným doplnkom k Vášmu outfitu.
Nadkolienky ,ktoré ponúkame sú vyrábané ručne z najkvalitnejších a najlepšie spracovaných prírodných materiálov a radia sa medzi tie najpohodlnejšie a najteplejšie ponožky na svete. Zároveň sú veľmi obľúbené a vhodné na akúkoľvek príležitosť. Objavte jedinečný model, v ktorom zažiarite a budete sa cítiť skvelo. Samozrejme ponožky okrem módneho doplnku slúžia aj prakticky pre všetky zimné športy, turistiku , pre pracovníkov v zdravotníctve, či ozbrojených a záchranných zložkách. Tieto nadkolienky si proste zaľúbi každý, kto má rád svoje nohy v teple, suchu a v pohodlí.

 

Všetky nadkolienky sú 100 % v BIO prírodnej kvalite. Naši špecialisti vyberajú tie najkrajšie, najpohodlnejšie nadkolienky aké si dokážete predstaviť.Naše podkolienky pochádzajú výhradne z Mongolska.


Prečo sú naše nadkolienky také výnimočné ?
Vzhľadom na polohu na náhornej plošine v stredoázijskom vnútrozemí má Mongolsko extrémne kontinentálne podnebie s veľmi malým množstvom zrážok (najmä v oblasti púšti Gobi). Z hľadiska vegetačných a klimatických podmienok je Mongolsko jedným z najnehostinnejších miest na Zemi. Väčšina krajiny je v lete extrémne horúca a v zime studená. V januári prináša studený front z vnútrozemia chlad a teplota na nížinách a v údoliach klesá až na −30 °C. V tomto čase je účinkom teplotnej inverzie oveľa teplejšie na svahoch hôr, kde teplota stúpa s nadmorskou výškou. Na najteplejších miestach vystúpia januárové denné teploty na 0 °C až 5 °C, pričom v noci klesajú na −30 °C. V chladných oblastiach nie je zriedkavých ani teplota −40 °C. V lete, najmä v júli vystúpia najvyššie denné teploty na 20 °C až 25 °C. Leto trvá maximálne tri mesiace, avšak už v septembri začnú teploty výrazne klesať. Ročná priemerná teplota v hlavnom meste Mongolska Ulanbátare je približne 0 °C, čím zastáva pozíciu jedného z najchladnejších hlavných miest na svete.

Nadkolienky

Aktívne filtre

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password