Ponožky 100% mongolská vlna biele

Ponožky 100% mongolská vlna biele

15,00 € S DPH

12,50 € Bez DPH

Na objednávku

Ponožky zo 100% mongolskej vlny biele

Zloženie: 100% mongolská vlna

Veľkosti: podľa ponuky

Krajina pôvodu: Mongolsko

Veľmi pohodlné a príjemné ponožky zo 100% mongolskej vlny zaručia, že Vaše nohy budú stále v teple a suchu kedykoľvek počas roka. Sú vhodné ako pre mužov, tak aj pre ženy. 

DARČEKOVÉ BALENIE

KOMPLETNÁ PONUKA PONOŽIEK Z MONGOLSKEJ VLNY

Veľkosť: 37-39
Množstvo

0 ks
Na objednávku
 

Bezpečný nákup

 

Rýchle dodanie

 

Výmena tovaru

Ponožky zo 100% mongolskej vlny

Funkčné ponožky, vyrobené zo 100% mongolskej vlny sú veľmi pohodlné a príjemné. Ponožky zaručia, že Vaše nohy budú stále v teple a suchu kedykoľvek počas roka. Sú vhodné ako pre mužov, tak aj pre ženy. 

10 dôvodov prečo sú ponožky z mongolskej vlny vhodné na celoročné nosenie

Dôvod 1 - Tieto ponožky majú schopnosť odvádzať prebytočnú vlhkosť a udržiavať nohy v suchu. A to všetko preto, lebo ovčia vlna je veľmi hygroskopická a navyše vďaka štruktúre svojich chĺpkov vzniká tzv. efekt vetrania.

Dôvod 2 - Tieto ponožky zabraňujú množeniu baktérií a plesní, a teda nepríjemnému zápachu nôh.

Dôvod 3 - Tieto ponožky zmierňujú únavu po náročnom dni, zmierňujú prejavy reumatizmu a artritídy, zmierňujú zápal a normalizujú krvný obeh vďaka ľahkej masáži vláknami materiálu.

Dôvod 4 - Tieto ponožky vďaka lanolínu, ktorý je súčasťou ovčej srsti, urýchľujú hojenie rán a odrenín, pokožka nohy sa stáva hladkou a jemnou.

Dôvod 5 - Tieto ponožky sú ideálnym darčekom pre tých, ktorí majú radi rybolov, poľovníctvo a horskú turistiku. Počas chladných nocí v stanoch zohrievajú a chránia pred skorou radikulitídou.  Taktiež za takýto darček budú vďační najmä tí, ktorí musia tráviť veľa času vonku v pracovnej obuvi - vojaci, policajti, bezpečnostní a stavební pracovníci, pretože tieto ponožky zabraňujú plesňovým chorobám nôh.

Dôvod 6 - Tieto ponožky budú skvelým pomocníkom pre matky, ktoré trávia so svojimi deťmi dlhší čas vonku, pretože udržujú detské nohy dlhodobo v teple.

Dôvod 7 - Tieto ponožky sú hypoalergénne. Jedinečnou vlastnosťou ovčej vlny je, že nespôsobuje alergie, podobne ako iné druhy vlny, čo je obzvlášť dôležité vzhľadom na rastúci počet pacientov s alergiami a sprievodnými chorobami. Ťavia srsť vôbec nedráždi, ale skôr upokojuje podráždenú pokožku.

Dôvod 8 - Tieto ponožky sú antistatické. Táto vlastnosť ovčej vlny je vynikajúcou ochranou pred tzv. „technoagresiou“, ktorú pociťujeme zo všetkých elektrických spotrebičov v dome. Na Východe tiež tvrdia, že ťavia vlna chráni pred agresiou spoločnosti a negatívnym prostredím (urýchľuje pohlcovanie energetických dier).

Dôvod 9 - Tieto ponožky sú výrobkom mongolských tovární, vyrábajú sa metódou kruhového pletenia (takto sa zvyčajne vyrábajú športové ponožky), noha je navyše pohodlne upevnená, keďže ponožka sa jej prispôsobí. Perfektne sedia na nohe, nekĺzajú, neprekrúcajú sa a nešúchajú sa.

Dôvod 10 - Tieto ponožky z prírodnej vlny sú krásne, pohodlné a vydržia Vám veľmi dlho.

Vyrobené v Mongolsku.

0 položky

Tabuľka dát

Zloženie materiálu
Mongolská vlna - vlna z Mongolských oviec

Mohlo by vás zaujať aj

Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead alebo Reset password